PREDAJ | 1- Izbový byt, Hlohovec

1- izbový byt + parkovacie státie v projekte ‚,NOVÝ HLOHOVEC‘‘ na ulici Nitrianska v meste Hlohovec

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 1- izbový byt (39,07 m2) + parkovacie státie v projekte ‚,NOVÝ HLOHOVEC‘‘ na ulici Nitrianska v meste Hlohovec.


ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 

Lokalita: Hlohovec
Dispozícia: 1 - izbový byt 
Úžitková plocha bytu: 33,68 m2 
Balkón: áno (+ 5,39 m2) 
Výťah: áno 
Poschodie: 3/4 
Konštrukcia domu: železobetón
Stav: novostavba (kolaudácia projektu august 2023)
Parkovanie: Vonkajšie parkovacie státie
Pivničný priestor: áno (1,49 m2)

POPIS BYTU: 

Byt sa nachádza na 3 poschodí budovy v unikátnom rezidenčnom projekte. Projekt je už oficíalne skolaudovaný. Byt je v developerskom štandarde - holobyt. Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva a to chodba, kúpeľňa s WC a pivnica, ktorá je mimo bytu. Situačne tvorí predsieň, z ktorej je priamy prístup do hlavnej miestnosti bytu. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Okná sú plastové s izolačným troj-sklom cez celu časť steny, čo dodáva bytu dostatok svetla. V byt sa nachádza podláhové kúrenie a rekuperácia vzduchu. Zvýšené stropy dodávaju bytu dostatok svetla a optický viac priestoru vzhľadom na m2. Vzhľadom na použitú modernú technológiu pri výstavbe domu, budú mesačné náklady na užívanie bytu nízke. Vykurovanie pod vlastnou kontrolou – vlastné meranie, ovládanie aj cez telefón a nízka cena za energie v rámci vykurovania teplovodom. Súčasťou štandardu je predpríprava na klimatizáciu pre príjemné bývanie počas horúcich letných mesiacov. K bytu prislúcha vonkajšie parkovacie státie, ktoré je zahrnuté v cene. V prípade záujmu je možné po dohode kúpiť samostatne aj vnútorné garážové státie.


Fotografie interiéru sú použité zo vzorového bytu v projekte, ktorý je úž vyhotovený do štandardu. Po dohode vieme vyriešiť štandard na mieru podľa vašich predstáv.


VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, detské ihrisko, obchodný reťazec  Kaufland a taktiež benzínovú pumpu. Cykloturistika a možnosti na rôznorodé športové aktivity a hlavne pre milovníkov prechádzok lesom, ktorý majú na dosah do pár minút. Bývanie v novej lokalite, s novými cestami, ihriskami, parkovaním, s novými prevádzkami – všetko pre vaše pohodlie a relax v Hlohovci.

CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 


Cena bytu: 82 000,- Eur

Parkovacie státie (vonkajšie): 3 900,- eur (prisluchajúce k bytu)

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom


CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 

Ide o pekný kvalitný projekt v rámci mesta Hlohovec. Lokalita bytu ponúka ticho a v blízkosti krásnu prírodu. Byt je atraktívny nie len svojou polohou ale taktiež aj dispozíciou. Dobre využité m2 dodávajú bytu dostatok priestoru. Príjemne presvetlený byt, vďaka čomu vyzerá optický väčší. Parkovací dom bude priliehať priamo k bytovému domu. Do auta sa tak môžete dostať aj v šľapkách. Zabezpečenie vlastným kamerovým systémom, chránený parkovací dom a zeleňou oddelený projekt od cesty. Súčasťou štandardu je predpríprava na klimatizáciu pre príjemné bývanie počas horúcich letných mesiacov. Vysoké stropy vám navodia príjemný pocit voľnosti, presvetlia priestor a dodajú vám príjemný pocit väčšieho priestoru pre život. Ideálny štartovací byt pre mladý pár, poprípade jednu osobu. Taktiež vhodný ako investičný byt.

Cena
82 000,00 €
2 102,56 € za m2
Plocha
39,00 m2
Počet izieb
1
Poschodie
3/4
Vlastníctvo
Osobné

Kontaktujte nás