PREDAJ | 1 - IZBOVÝ BYT, BRATISLAVA – PODUNAJSKÉ BISKUPICE

Moderný 1-izbový byt v projekte MEDIAN HOUSE, Bratislava – Pod. Biskupice

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 1-izbový byt v projekte ‚,MEDIAN HOUSE‘‘ na ulici Podunajská v Bratislave - mestská časť Podunajské Biskupice.


ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 

Lokalita: Bratislava – mestská časť Podunajské Biskupice

Dispozícia: 1–izbový byt 

Úžitková plocha bytu: 28 m2 

Balkón: nie 

Výťah: áno 

Poschodie: 4/4 

Konštrukcia domu: železobetón

Stav: novostavba (kolaudácia projektu 2012)

Vykurovanie: vlastný kotol

Parkovanie: v okolí domu (možnosť prenajať parkovacie státie)

Pivničný priestor: áno 5m2

POPIS BYTU: 

Byt sa nachádza na 4 poschodí budovy. Byt pozostáva z jednej obytnej miestnosti a príslušenstva a to kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC a pivnica, ktorá je mimo bytu. Situačne tvorí predsieň, z ktorej je priamy prístup do hlavnej miestnosti bytu. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Omietky vo všetkých miestnostiach sú vápenné. Okná sú plastové s izolačným dvoj-sklom so žalúziami. V hlavnej miestnosti a chodbe sú veľkoplošné laminátové parkety. V kúpeľni s WC sú obklady až po strop a na podlahe je keramická dlažba. V kuchyni je kuchynská linka so zabudovanými spotrebičmi. V izbe a chodbe je vstavaný nábytok. Byt má vlastnú klimatizáciu značky Samsung. Byt je kompletné zariadený bez investície. Byt sa predáva s kompletným vybavením viditeľným na fotkách. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2012. Vzhľadom na použitú modernú technológiu pri výstavbe domu, sú mesačné náklady na užívanie bytu nízke.

VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, detské ihrisko, sieť obchodných reťazcov Billa, OC Tesco, Lidl) a taktiež benzínové pumpy. Cykloturistika a možnosti na rôznorodé športové aktivity a hlavne pre milovníkov prechádzok lesom, ktorý majú na dosah do pár minút. 

CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

Cena bytu: 115 900,- Eur

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady spojené s užívaním bytu:

(Náklady vyrátane pre 1 osobu)

100,- eur Nájomné (odpad, fond opráv, kúrenie, voda, elektrika)

Možnosť využiť: 

prenájom parkovacieho státia 

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 

Ide o pekný projekt kvalitný projekt v rámci Podunajských Biskupíc. Lokalita bytu ponúka ticho a v blízkosti krásnu prírodu. Byt je atraktívny nie len svojou polohou ale taktiež aj dispozíciou. Dobre využité m2 dodávajú bytu dostatok priestoru. Príjemne presvetlený byt, vďaka čomu vyzerá optický väčší. V byte prevládajú neutrálne farby. Ideálny štartovací byt pre mladý pár, poprípade jednu osobu. Taktiež vhodný ako investičný byt.

 

 

 

Cena
115 900,00 €
3 512,12 € za m2
Lokalita
Bratislava
Podunajská 23J
Plocha
33,00 m2
Počet izieb
1
Poschodie
4
Vlastníctvo
Osobné

Kontaktujte nás