2,5 - izbový byt, Bratislava - Ružinov

Kompletne zrekonštruovaný 2,5-izbový byt v Bratislave - Ružinov, Štrkovec- Solivarská

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2,5-izbový byt na Solivarskej ulici v Bratislave


ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

Lokalita: Bratislava – mestská časť Ružinov, Štrkovec

Dispozícia: 2,5–izbový byt

Úžitková plocha bytu: 63,65 m2 + balkón 3,90 m2 + pivnica 2,81 m2

Balkón: áno

Výťah: áno 1x

Poschodie: 2/7

Vykurovanie: ústredné

Parkovanie: rezidenčné, verejné


POPIS BYTU:

 Byt je orientovaný na východ a pozostáva z predsiene vybavenou vstavanou skriňou, priestrannou obývacou miestnosťou so vstupom na balkón, samostatnou kuchyňou, spálňou, detskou izbou,  kúpeľňou a samostatným WC. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Byt po kvalitnej kompletnej rekonštrukcii, s nábytkom na mieru a použitím kvalitných materiálov bez akejkoľvek investície. Byt sa predáva s kompletným vybavením viditeľným na fotkách. Bytový dom prešiel všetkými dôležitými generačnými rekonštrukciami, menené stúpačky, zateplenie a nový výťah ktorým sa dostanete až do suterénu k pivničným kobkám a spoločnej kočikárni.


VYBAVENOSŤ/OKOLIE:

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť – k dispozícií sú základné školy Drieňová i Medzilaborecká, Ružinovská nemocnica, park Andreja Hlinku, obchody, služby, reštaurácie, kaviarne a známe štrkoviská Štrkovec a Rohlík. Samozrejme, najzaujímavejšie je samotné jazero, okolitá promenáda a antuková bežecká dráha, ale aj jedno z najväčších detských ihrísk v Bratislave s desiatkami preliezok, šmykľaviek a iných atrakcií. Túto oblasť obľubujú najmä rodiny s deťmi, športovci aj starší ľudia.


CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

Cena bytu: 210.000,- Eur

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom


CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA:

Krásny a veľmi kvalitne zariadený a zrekonštruovaný byt sa nachádza v tichej ulici na obľúbenom sídlisku Štrkovec. Majiteľ si na rekonštrukcii dal riadne záležať a sú tu použité kvalitné materiáli aj zariadenie. Ideálny byt pre mladú rodinu vďaka množstvu možností ktoré lokalita ponúka.Cena
210 000,00 €
3 000,00 € za m2
Lokalita
Bratislava
Plocha
70,00 m2
Počet izieb
2,5
Poschodie
2
Vlastníctvo
Osobné

Kontaktujte nás