3 - izbový byt, Martin - Ľadoveň

Kompletne zrekonštruovaný 3-izbový byt na sídlisku Ľadoveň v Martine

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3-izbový byt na sídlisku Ľadoveň v Martine


ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 

Lokalita: Sídlisko - Ľadoveň

Dispozícia: 3–izbový byt 

Úžitková plocha bytu: 66,08 m2 

Balkón: Lodžia 

Výťah: áno, (dva výťahy)

Poschodie: 12/12

Konštrukcia domu: panel

Stav: kompletná rekonštrukcia

Orientácia:  východ/juh 

Vykurovanie:  ústredné


POPIS BYTU: 

Byt pozostáva zo vstupnej chodby, z ktorej sa vstupuje do kúpeľne s vaňou, samostatnému WC, šatníka, kuchyne, obývacej miestnosti a detskej izby. Obývacia izba je priechodná a vstupuje sa z nej do spálne. Obývacie miestnosť a kuchyňa sú predelené stenou s pultovým priezorom. Na lodžiu sa vstupuje z kuchyne. Kuchyňa má špajzu. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2000, počas ktorej boli v murovanom jadre menené komplet rozvody. V celom byte bola menená podlaha jednotnej farby, kuchynská linka, omietky, stierky, dlažba a plastové okná. Byt sa predáva so vstavanými skriňami, kuchynskou linkou na mieru a spotrebičmi. Byt sa predáva kompletne zariadený okrem TV. K bytu náleží aj pivnica umiestnená v suteréne bytového domu. 


VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 

Byt sa nachádza vo vyhľadávanej lokalite sídliska Ľadoveň s úplnou občianskou vybavenosťou: škola, škôlka, obchody, nemocnica, športové ihriská a úrady. Parkovanie pred bytovým domom je bezproblémové. 


CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

Cena bytu: 134 900 €

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady spojené s užívaním bytu: 130 €/mesačne pre 2 osoby + 30 € elektrika


CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 

Byt ponúka bezkonkurenčné výhľady na okolitú scenériu. Pešo je bytový dom vzdialený od centra mesta do 5 minút. Premyslená dispozícia bytu s úložným priestorom ponúka priestor pre bývanie aj 4 člennej rodiny. Umiestnenie bytu na najvyššom poschodí dáva budúcemu majiteľovi väčšie možnosti zmeny dispozície. Okrem spomenutých výhod sa byt predáva kompletne zariadený, čím môže budúci majiteľ bytu výrazne ušetriť. Cena bytu je adekvátna jeho polohe, stavu a vybaveniu.

Cena
134 900,00 €
2 043,94 € za m2
Lokalita
Martin, Ľadoveň
Plocha
66,00 m2
Počet izieb
3
Poschodie
12
Vlastníctvo
Osobné

Kontaktujte nás