2 - room apartment, Bratislava - Dúbravka

2-room apartment + separate kitchen on street Kpt. Jána Rašu in Bratislava - Dúbravka

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový byt na ulici Kpt. Jána Rašu v Bratislave - mestská časť Dúbravka.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 

Lokalita: Bratislava – mestská časť Dúbravka

Dispozícia: 2–izbový byt + samostatná kuchyňa

Úžitková plocha bytu: 51 m2

Balkón: nie 

Výťah: áno 

Poschodie: 1/8 

Konštrukcia domu: železobetón

Stav: čiastočná rekonštrukcia

Vykurovanie: centrálne

Parkovanie: v okolí domu

Pivničný priestor: áno

POPIS BYTU: 

Byt sa nachádza na prvom poschodí budovy. Byt pozostáva z 2 obytných miestnosti, so samostatnou kuchyňou a z príslušenstva, ktorým je chodba, samostatné WC, kúpeľňa. K bytu prislúcha taktiež pivničný priestor. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom s celotieniacimi žalúziami. Byt prešiel čiastočnou rekonštrukciou ktorá zahŕňa, podlahy, elektroinštalácia, výmena okien a taktiež obklady v kúpeľni a WC. Byt sa predáva s kompletným vybavením viditeľným na fotkách (poprípade možnosť dohody). Bytový dom bol daný do užívania v roku 1973. Bytový dom prešiel taktiež kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu výťahov, výmenu vchodov, dlažba a maľba interiéru budovy, kamerový systém, zateplenie, výmenu strechy. Parkovanie v okolí budovy bezproblémové.  

VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, detské ihrisko, sieť MHD (Kultúrny dom, Billa, Lidl, ihrisko, tenis, basketbal, florbal, workout), cykloturistika a možnosti na rôznorodé športové aktivity a hlavne pre milovníkov prechádzok lesom, ktorý majú na dosah do pár minút. Byt sa nachádza v blízkosti anglickej školy, ktorá je v rámci Dúbravky vyhľadávaná. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave. V blízkosti bytu je taktiež veľmi obľúbená kaviareň v rámci Dúbravky (Bomba Barista).

CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

Cena bytu: 144 900,- Eur

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady spojené s užívaním bytu: 

(náklady pre 2 osoby)

120,- eur Nájomné 

  20,- eur Elektrina

    5,- eur Plyn

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 

Lokalita bytu ponúka bohatú občiansku vybavenosť. Byt je atraktívny nie len svojou polohou ale taktiež aj dispozíciou. Samostatné dve izby s oddelenou kuchyňou dodávajú dostatok priestoru. Cenovo dostupný štartovací byt pre mladý pár, poprípade jednu osobu. Taktiež vhodný ako investičný byt.


Price
144 900,00 €
2 841,18 € per m2
Location
Bratislava
Kpt. Jána Rašu
Area
51,00 m2
Rooms
2
Floor
1
Ownership
Personal

Contact us