2 - room apartment, Bratislava - Rača

2-room apartment in the Rača Gate project on Zavadská street in Bratislava - Rača

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte Rača GATE na ulici Závadská v Bratislave - mestská časť Rača.


ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 

Lokalita: Bratislava – mestská časť Rača (projekt Rača GATE)

Dispozícia: 2–izbový byt 

Úžitková plocha bytu: 51,50 m2 +balkón 4,60 m2

Balkón: áno

Výťah: áno 1x

Poschodie: 2/5

Konštrukcia domu: železobetón

Stav: Novostavba (kolaudácia projektu 2017)

Vykurovanie: ústredné 

Parkovanie: v okolí domu (vonkajšie a vnútorne parkovacie státia)

Pivničný priestor: áno 2,50 m2

POPIS BYTU: 

Byt sa nachádza na 2 poschodí budovy (3 podlažie). Byt pozostáva z 2 obytných miestnosti a príslušenstva a to kuchyňa, chodba, kúpeľňa s WC, balkón a pivnica, ktorá je mimo bytu. Situačne tvorí predsieň, z ktorej je priamy prístup do všetkých miestnosti bytu. Z obývačky a kuchyne je výstup na balkón. Vstupné dvere do bytu sú bezpečnostné. Omietky vo všetkých miestnostiach sú vápenné. Okná sú plastové s izolačným dvoj-sklom so žalúziami. V izbách sú veľkoplošné laminátové parkety. V kúpeľni s WC sú obklady až po strop a na podlahe je keramická dlažba. V kuchyni je kuchynská linka tvaru L so zabudovanými spotrebičmi. Vo všetkých izbách a na chodbe sú vstavané skrine. Byt má vlastnú klimatizáciu. Byt je kompletné zariadený bez investície. Byt sa predáva s kompletným vybavením viditeľným na fotkách. Bytový dom bol kolaudovaný v roku 2017. Vzhľadom na použitú modernú technológiu pri výstavbe domu, sú mesačné náklady na užívanie bytu nízke.

VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, detské ihrisko, sieť obchodných reťazcov Billa, Kaufland, Lidl) a taktiež benzínové pumpy. Cykloturistika a možnosti na rôznorodé športové aktivity a hlavne pre milovníkov prechádzok lesom, ktorý majú na dosah do pár minút. 

CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

Cena bytu: 214 419,- Eur

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady spojené s užívaním bytu:

(Náklady vyrátane pre 2 osoby)

123,- eur Nájomné (odpad, fond opráv, kúrenie, voda)

30,- eur Elektrika

Možnosť využiť:

30,- eur optický internet Telekom a TV magio box 

40,- eur parkovacie státie 

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 

Ide o pekný projekt kvalitný projekt v rámci Rače. Lokalita bytu ponúka ticho a v blízkosti krásnu prírodu. Byt je atraktívny nie len svojou polohou ale taktiež aj dispozíciou. Atypická dispozícia bytu dodáva dostatok priestoru. Príjemne presvetlený byt, vďaka čomu vyzerá optický väčší. V byte prevládajú neutrálne farby. Ideálny štartovací byt pre mladý pár, poprípade jednu osobu. Taktiež vhodný ako investičný byt.

Price
205 000,00 €
3 796,30 € per m2
Location
Bratislava
Zavadská
Area
54,00 m2
Rooms
2
Floor
2
Ownership
Personal

Contact us