FOR SALE | Two-bedroom Apartment, Bratislava - Petržalka

Two-bedroom Apartment with two loggias on Gessayova street, Bratislava - Petržalka

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-garsónku na ulici Gessayova v Petržalke.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

Lokalita: Bratislava – mestská časť Petržalka
Dispozícia: 2-garsonka
Úžitková plocha bytu: 44 m2
Loggia: 2
Výťah: áno
Poschodie: 1/12
Konštrukcia domu: panel
Stav: pôvodný
Vykurovanie: centrálne
Parkovanie: Petržalský parkovací systém (PPS)
Pivničný priestor: áno 2,17 m2

Bytový dom má 12. nadzemných podlaží. V suteréne bytového domu sa nachádzajú garáže, kočikáreň a spoločné priestory. Na prízemí bytového domu sa nachádza terasa, vstupné brány z terasy do bytového domu a nebytové priestory s prevádzkou rôznych služieb.

Bytový dom prešiel kompletnou rekonštrukciou (interier/exterier), pri ktorej bola realizovaná rekonštrukcia strechy, výmena oboch výťahov, výmena stúpačiek (rozvody vody a odpadu) zateplenie obvodového plášťa bytového domu a nainštalované bezpečnostné kamery v spoločných priestoroch domu.

POPIS BYTU:

Byt sa nachádza na vyvýšenom 1 poschodí. Je v kondícií vyhovujúcej na bývanie no ideálny na rekonštrukciu. Vstupujeme do predsiene (3,55 m2) v ktorej je vchod do kúpeľne s WC (3,48 m2) a do oboch izieb. Izba s kuchynským kútom (15,65 m2) a loggiou (4,22 m2) a spálňa (17,09 m2) s loggiou. Pivnica na poschodí.

VYBAVENOSŤ/OKOLIE:

Vybavenosť je kompletná a to v pešej dostupnosti - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka rovno pri dome, detské ihrisko, skatepark, posilňovne, kultúrny dom-Zrkadlový Háj, PBC-Petržalské Boulingové Centrum, sieť obchodných reťazcov Billa, Tesco, Lidl, Kaufland). Množstvo zelene v rámci okolia bytovky, dostihová dráha, bikrosová dráha, cykloturistika a možnosti na rôznorodé športové aktivity.

CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT:

Cena bytu: 135 900,- Eur
Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom
Náklady spojené s užívaním bytu:
(Náklady vyrátane pre 4 osôb)
180,- eur Nájomné 50,- elektrina (preddavok)

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA:

Jedná sa o známu adresu v Petržalke kde nájdete všetko čo potrebujete a každú požiadavku vyriešite v blízkosti domu. Lokalita bytu ponúka ticho a v blízkosti krásnu prírodu. Príjemne presvetlený byt s orientáciou na východ, vďaka čomu vyzerá optický väčší. Ideálny štartovací byt pre mladý pár, poprípade jednu osobu. Taktiež vhodný ako investičný byt.

Price
135 900,00 €
3 088,64 € per m2
Area
44,00 m2
Rooms
2
Floor
1/12
Ownership
Personal

Contact us