4 room flat, Zohor

Čiastočne zrekonštruovaný 4-izbový byt v obci Zohor okres Malacky

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 4-izbový byt v obci Zohor v okrese Malacky.


ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 
Lokalita: Zohor, okres Malacky
Dispozícia: 4–izbový byt 
Úžitková plocha bytu: 81,47 m2 
Balkón: Lodžia 
Výťah: nie
Poschodie: 1/2 (vyvýšené poschodie nad garážou)
Konštrukcia domu: murovaný nosný systém
Stav: kompletná rekonštrukcia
Vykurovanie: ústredné

POPIS BYTU: 


Byt sa nachádza na prvom poschodí nad garážou, pocitovo vo výške druhého poschodia. Byt pozostáva zo štyroch obytných miestností a príslušenstva, ktorým je kuchyňa, komora, predsieň, samostatné WC a kúpeľňa. K bytu taktiež prislúcha balkón, garáž a 2x pivnica. K bytu taktiež prislúcha vlastné detské ihrisko. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2015. Byt sa predáva s kompletným vybavením viditeľným na fotkách.

VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 


Obec Zohor sa nachádza po ľavej strane diaľnice D2 v smere na Brno medzi mestami 

Bratislava a Malacky. Ide o obec, ktorá ma rýchlo dostupnú mestskú časť Bratislavy – Záhorská Bystrica, Lamač a Dúbravka. Prostredie má dobre vybudovanú kompletnú 

infraštruktúru, bytový dom má v blízkom okolí základnú sieť obchodov a základných služieb. V dosahu sú pošta, škôlka, škola, športové, kultúrne a spoločenské zariadenia,

ktoré ponúka obec Zohor. V okolí bytu sú primerané parkovacie plochy. Dopravné spojenie s ostatnými časťami obce je veľmi dobré a sú dostupné pešou chôdzou poprípade autom. Dostupnosť do hlavného mesta Bratislavy je možná prímestskou dopravou, železnicou resp. autom za približne 25 minút na okraj mesta.CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 


Cena bytu: 159.900,- EUR
Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom
Náklady spojené s užívaním bytu: 130 €/mesačne pre 2 osoby + 30 € elektrika

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 


Lokalita bytu ponúka bezkonkurenčné ticho a krásnu prírodu. Obec je modernizovaná a taktiež skvelé vybavená. Blízkosť diaľnice umožňuje rýchly presun do okolitých miest. Byt má premyslenú dispozíciu, čím ponúka dostatok priestoru pre bývanie aj viacčlennej rodiny. Byt je atraktívny nie len svojou polohou ale taktiež aj rozlohou. Cena je adekvátna tomu, čo všetko tento byt ponúka.  


Price
165 000,00 €
2 037,04 € per m2
Area
81,00 m2
Rooms
4
Floor
1
Ownership
Personal

Contact us