2 - izbový byt v projekte ,,Hviezdne Bývanie'' v obci Hviezdoslavov

2 - zbový byt (50,33 m2) + parkovacie státie v projekte ,,Hviezdne Bývanie'' v obci Hviezdoslavov (NOVOSTAVBA)

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový byt v projekte ,,Hviezdne Bývanie,, v obci Hviezdoslavov.

 

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 

 

Lokalita: Hviezdoslavov

Dispozícia: 2–izbový byt

Úžitková plocha bytu: 50,33 m2

Balkón: áno

Výťah: nie

Poschodie: 1/1

Konštrukcia domu: železobetón

Stav: Novostavba

Vykurovanie: Vlastný plynový kotol

Parkovanie: vonkajšie parkovacie státie

Pivničný priestor: nie

 

POPIS BYTU: 

 

Byt pozostáva z 2 obytných miestnosti (obývačka s kuchyňou, spálňa) a z príslušenstva, ktorým je chodba a toaleta s kúpeľňou. V rámci kúpeľne sa nachádza samostatný plynový kotol. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom s celotieniacími žalúziami orientovanými prevažne na severovýchod. Z druhej obytnej miestnosti (spálňa) sa nachádza vstup na balkón s pekným výhľadom na zeleň. Byt sa predáva s kompletným vybavením viditeľným na fotkách. K bytu prislúcha taktiež samostatné vonkajšie parkovacie státie.

 

Pre lepšiu predstavivosť ohľadom bytu a okolia si prosím pozrite VIDEO ukážku v inzeráte.

 

VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 

 

Projekt ,,Hviezdne bývanie‘‘ sa nachádza len 15 km od Bratislavy. Do 5 km je mesto Šamorín, v ktorom sa nachádza voľnočasový rezort X-BIONIC, ktorý ponúka bohatý vyber reštaurácií, wellness, fitness a ďalších možností ako využiť voľný čas. Železničná stanica sa nachádza len 700m pešou chôdzou. Výborné napojenie na diaľnicu. V blízkosti sa nachádza nákupne centrum BILLA a výborná kaviareň. Obec Hviezdoslavov taktiež disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou. Lokalita ,,Hviezdne bývanie‘‘ je obklopená jazerami, najbližšie sú Nové Košariská a v Rovinke. Golfový Club Welten sa nachádza 11 km od Hviezdoslavova v obci Báč. Neďaleko sa nachádza samozber ovocia v Dunajskej Lužnej. Lokalita bude obohatená o novú polyfunkčnú budovu, ktorá bude osadená do moderného parku, kde sa bude nachádzať reštaurácia, lekáreň, pekáreň a podobne.

 

CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

 

Cena bytu: 132 900,- eur

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady spojené s užívaním bytu: Celkové náklady na bývanie sú 82,- eur

(elektrika 20,- eur, plyn (SPP) 15,- eur, nájomné  47,- eur) 

Náklady sú vyrátané na jednu osobu.

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 

 

Lokalita bytu ponúka ticho a v blízkosti množstvo voľnočasových aktivít. Byt je atraktívny nie len svojou polohou ale taktiež aj dispozíciou. Príjemne presvetlený byt, vďaka čomu vyzerá optický väčší. V byte prevládajú neutrálne farby. Ideálny štartovací byt pre mladý pár, poprípade jednu osobu. Nízkonákladový a cenovo dostupný byt je vhodný taktiež ako investičný byt. Projekt ,,Hviezdne bývanie‘‘ pokračuje v raste a preto sa stáva čoraz väčšmi vyhľadávanou možnosťou bývania v okolí hlavného mesta. 

 

 

Fotografie/Video nehnuteľnosti a taktiež homestaging zabezpečila naša kancelária. 

V prípade, že zvažujete predaj svojej nehnuteľnosti, neváhajte nás kontaktovať. Bezplatná konzultácia a ohodnotenie Vašej nehnuteľnosti v rámci osobnej obhliadky je u nás samozrejmosťou.


Price
133 000,00 €
2 660,00 € per m2
Area
50,00 m2
Rooms
2
Floor
1
Ownership
Personal

Contact us