Rodinný dom, Bezenye - Maďarsko

Čiastočne zrekonštruovaný rodinný dom v obci Bezenye, Maďarsko

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom v obci Bezenye, Maďarsko


POPIS NEHNUTEĽNOSTI:

Prízemie rodinného domu pozostáva z priestrannej obývacej izby, ktorá ponúka okrem oddychovej časti aj priestor na pracovný kút. Prízemie ďalej tvoria dve nepriechodné izby, kuchyňa s východom do záhrady, skladovacia miestnosť, kúpeľňa a WC. Prízemie domu prešlo kompletnou rekonštrukciou. Na poschodí sa nachádzajú dve izby so šatníkom a kúpeľňa s WC. Poschodie je v stave pred dokončením. Dom je podpivničený. Vykurovanie je zabezpečené plynovým koltom napojeným na teplovodné radiátory. Dom disponuje aj alternatívnym vykurovacím telesom, a to kotlom na pevné palivo s možnosťou prepínania podľa potreby. Dom má plastové okná aj dvere a novú strechu. Na pozemku sú vysadené ovocné stromy a vinič, veľká plocha záhrady ponúka veľa spôsobov jej využitia.


LOKALITA:

Obec Bezenye má dostatočnú občiansku vybavenosť pre pohodlný život - škôlka, škola, pošta, potraviny, cukráreň, reštaurácia. V blízkosti je medzinárodná cyklotrasa. Dostupnosť do Bratislavy je možná vlakom alebo autom.


CENA A FINANCOVANIE:

Cena nehnuteľnosti je 136.000 €. Nehnuteľnosť je bez ťarchy v osobnom vlastníctve, možnosť financovanie prostredníctvom úver len hypotekárnym úverom Maďarskej banky. 


CELKOVÝ DOJEM:

Nehnuteľnosť ponúka výbornú príležitosť pre mladé rodiny, malé aj veľké rodiny a je samozrejme ideálna aj ako investícia.

Price
136 000,00 €
137,65 € per m2
Location
Bezenye - Maďarsko
Area
988,00 m2
Ownership
Personal

Contact us