1 - izbový byt v projekte ,,Čerešne'', Bratislava - Dúbravka

Novostavba 1 - izbového bytu v projekte,, Čerešne Fine Living'' na Bratislavských Poliankach v Dúbravke

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 1-izbový byt v novostavbe Čerešne Fine Living na bratislavských Poliankach v Dúbravke.


ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

Lokalita: Dúbravka, Bratislava

Dispozícia: 1–izbový byt

Úžitková plocha : 36 m2 (plocha bytu 26,59 m2, balkón 7,11 m2, pivničná kobka 2,23 m2)

Výťah: áno

Poschodie: 2/8

Stav: Novostavba


POPIS BYTU:

Čerešne fine living odbornou porotou ocenené ako najlepší rezidenčný development roka, vynikajúci jedinečnou architektúrou, vysokou kvalitou stavby, nadčasovosťou, dôrazom na komunitné spolužitie ale najmä prémiovým štandardom značky Villeroy& Boch.  Multifunkčne riešené komunitné dvory ponúkajú spokojné spolunažívanie. Tvorcovia projektu podrobne analyzovali najúspešnejšie európske susedské štvrte a priniesli na Slovensko funkčný model komunitného bývania, kde fyzický priestor zrkadlí potrebu rozvoja vnútorného priestoru. Byt sa nachádza na 2.poschodí v bytovom dome. Dispozícia bytu je prakticky a účelne vyriešená. Začína predsieňou z ktorej sa vchádza do kúpeľne s wc a do hlavnej obývacej miestnosti so vstupom na balkón. Byt je orientovaný na západ a predáva sa v štandardnom vybavení, vrátane predprípravy na klimatizáciu a exteriérových žalúzií. 


VYBAVENOSŤ/OKOLIE:

Vnútrobloky plné zelene so športovou zónou, detským ihriskom a vlastnou vodnou lagúnou. Lokalita poskytuje plnohodnotnú mestskú štvrť s komplexnou infraštruktúrou a občianskou vybavenosťou a výborným napojením do centra alebo diaľničný obchvat. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave. 


CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

Cena bytu: 140 900 €

Cena bytu s kobkou: 145.900,- EUR

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady na bývanie: nízkoenergetické bývanie, stavba má energetický štítok A


CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA:

Ideálny štartovací byt vo výbornej lokalite v Dúbravke. Táto ponuka predstavuje bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchlu dostupnosť do centra mesta, kvalitné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky. Napriek tomu je táto lokalita veľmi tichá, čo budúci majitelia ocenia. Byt je v kvalitnom štandarde v neutrálnych tónoch, kde si nový majiteľ vie zariadiť byt podľa svojho vkusu.


Price
140 900,00 €
3 913,89 € per m2
Location
Bratislava - Dúbravka
Area
36,00 m2
Rooms
1
Floor
2
Ownership
Personal

Contact us