1 - izbový byt v prokte „PEGAS", Bratislava - Petržalka

1 - izbový byt v polyfunkčnej staršej novostavbe „PEGAS" na Vyšehradskej ulici v Bratislava - Petržalka

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj  1-izbový byt Bratislava-Petržalka, ktorý sa nachádza na Vyšehradskej ulici, v polyfunkčnej staršej novostavbe PEGAS kolaudovanej v roku 2009.


ZÁKLADNÉ ÚDAJE:

Lokalita: Petržalka, Bratislava

Dispozícia: 1–izbový byt

Úžitková plocha bytu: 40 m2

Balkón: áno

Výťah: áno 

Poschodie: 2/12

Stav: Novostavba


POPIS BYTU:

Byt sa nachádza na 2.poschodí z 12, v tehlovom bytovom dome. Úžitková plocha bytu: 40 m2 + balkón. Je veľmi prakticky a účelne vyriešený, cez priestrannú predsieň kde je umiestnená po celej dĺžke šatníková skriňa sa vchádza do kúpeľne s vaňou a toaletou a do hlavnej  obývacej miestnosti so spacím kútom, ktorá je plne prepojená s kuchyňou a vstupom na balkón. Byt sa predáva spolu so zarideným viditeľným na fotkách (individuálna dohoda s majiteľom). Byt je klimatizovaný. 


VYBAVENOSŤ/OKOLIE:

Byt a bytový dom sa nachádzajú vo vyhľadávanej mestskej časti Petržalka časť Lúky, ktorá zabezpečuje bohatú občiansku vybavenosť. Okolie poskytuje kvalitné bývanie, obľúbené  obchody OC Galéria Petržalka, Tesco Petržalka – v bezprostrednej blízkosti služby, Zdravotné stredisko Strečnianska, reštaurácie a kaviarne lokálneho charakteru. Profituje zo svojej polohy na okraji mestskej časti Petržalka s výbornou dostupnosťou do mesta a napojenosť na obchvat Bratislavy. V letných mesiacoch je pridanou hodnotou pešia dostupnosť k jazeru Draždiak. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.


CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT:

Cena bytu: 125 900 €

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady spojené s užívaním bytu: (Vyrátané pre 2 osoby) 

130,- € nájomné a správa bytu

  20,- € elektrina 


CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA:

Ideálny štartovací byt vo výbornej lokalite v Petržalke. Táto ponuka predstavuje bývanie pre ľudí, ktorí vyžadujú rýchlu dostupnosť do centra mesta, kvalitné bývanie a kompletnú občiansku vybavenosť na dosah ruky. Napriek tomu je táto lokalita veľmi tichá, čo budúci majitelia ocenia.


Price
125 900,00 €
3 147,50 € per m2
Location
Bratislava - Petržalka
Area
40,00 m2
Rooms
1
Floor
2
Ownership
Personal

Contact us