2 - izbový byt, Bratislava - Dúbravka

Zrekonštruovaný 2-izbový byt + KK v Bratislava - Dúbravka, Repašského

ARBIZ Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 2-izbový byt + KK na ulici Repašského v Bratislave - mestská časť Dúbravka.

ZÁKLADNÉ ÚDAJE: 

Lokalita: Bratislava – mestská časť Dúbravka

Dispozícia: 2–izbový byt + samostatná kuchyňa

Úžitková plocha bytu: 52,58 m2

Balkón: nie 

Výťah: áno 2x

Poschodie: 12/12 

Konštrukcia domu: železobetón

Stav: kompletná rekonštrukcia

Vykurovanie: ústredné

Parkovanie: v okolí domu

Pivničný priestor: áno

POPIS BYTU: 

Byt sa nachádza na najvyššom poschodí budovy. Byt pozostáva z 2 obytných miestnosti, so samostatnou kuchyňou a z príslušenstva, ktorým je chodba, samostatné WC, kúpeľňa. K bytu prislúcha taktiež pivničný priestor. Okná sú plastové s izolačným dvojsklom s celotieniacimi žalúziami orientovanými prevažne na severovýchod. Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou postupne za obdobie piatich rokov. Kuchynská linka na mieru so spotrebičmi bola dodaná do roka. Celková rekonštrukcia bytu zahŕňa, podlahy, znižovaný strop, elektroinštalácia, výmena kuchyne a taktiež obklady v kúpeľni a WC.  Byt sa predáva s kompletným vybavením viditeľným na fotkách. Bytový dom bol daný do užívania v roku 1974. Bytový dom prešiel taktiež kompletnou rekonštrukciou, ktorá zahŕňala výmenu výťahov, výmenu vchodov, dlažba a maľba interiéru budovy, kamerový systém, zateplenie, výmenu strechy. Parkovanie v okolí budovy bezproblémové.  

VYBAVENOSŤ/OKOLIE: 

Lokalita poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť - obchody, služby, reštaurácie, kaviarne, škola, škôlka, detské ihrisko, sieť MHD (OC Saratov, Billa, potraviny Kraj, Lidl, ihrisko Pekníkova-tenis, basketbal, florbal, workout), cykloturistika a možnosti na rôznorodé športové aktivity a hlavne pre milovníkov prechádzok lesom, ktorý majú na dosah do pár minút. Byt sa nachádza v blízkosti anglickej školy, ktorá je v rámci Dúbravky vyhľadávaná. Vďaka týmto výhodám patrí medzi najobľúbenejšie lokality na život v Bratislave.

CENA, PLATBA A NÁKLADY ZA BYT: 

Cena bytu: 167 900,- eur

Platba: možnosť financovania hypotekárnym úverom

Náklady spojené s užívaním bytu: nájomné je 160 eur mesačne + 30 eur každá ďalšia osoba. Z toho fond opráv 53,- eur, plyn 18,- eur, elektrika 22,- eur.

CELKOVÝ DOJEM MAKLÉRA: 

Lokalita bytu ponúka ticho a v blízkosti krásnu prírodu. Byt je atraktívny nie len svojou polohou ale taktiež aj dispozíciou. Samostatné dve izby s oddelenou kuchyňou dodávajú dostatok priestoru. Príjemne presvetlený byt, vďaka čomu vyzerá optický väčší. V byte prevládajú neutrálne farby. Ideálny štartovací byt pre mladý pár, poprípade jednu osobu. Taktiež vhodný ako investičný byt.Cena
167 900,00 €
3 228,85 € za m2
Lokalita
Bratislava
Repašského
Plocha
52,00 m2
Počet izieb
2
Poschodie
12
Vlastníctvo
Osobné

Kontaktujte nás